ŻEGNAJCIE KOCHANI

Jest czas przywitania i pożegnania, bo na wszystko jest pora. Teraz muszę się z Wami kochani pożegnać. Zmęczenie bierze górę, muszę zrezygnować z FB i pisania bloga, trzeba mi odpocząć.

A jaki był ten mijający rok? Ciężki, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Obfitował bowiem w przeróżne wydarzenia. Zdarzało się, że bolesne, budzące grozę i lęk, ale częściej radosne, wspierające do życia, wywołujące uśmiech na twarzy. Każdy dzień był piękny, budowany od fundamentów, poprzez ściany, okna, dach i wieczorny dym z komina. Poukładany znaczy się był ten rok. Ale dobiega końca. Co przyniesie nowy?

Kochani, dziękuję Wam za wspólnie spędzony rok, za te wszystkie dni, kiedy mnie wspieraliście, pomagaliście, darzyliście dobrym słowem i zachętą do życia w trudnych chwilach. Wiem, że zawsze można na Was liczyć. Dziękuję!

Na ten Nowy Rok życzę dużo siły do dawania i brania dobroci, emocji przy dostrzeganiu piękna otaczającego nas świata, prawdy, która zbawia nas od zła, mądrości do podejmowania decyzji. Obyśmy ten następny rok spędzili wspólnie z radosnym uśmiechem na twarzy, zdrowi i gotowi.

Teraz wyruszam na parę dni odpocząć, potańczyć, pospacerować…

Do zobaczenia w Nowym Roku 2017!

19 komentarzy do “ŻEGNAJCIE KOCHANI

 1. Cześć PAWELKU. TO JA TOBIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.Jestes bardzo pięknym człowiekiem. Masz wrażliwe, mądre serce.Baw się dobrze i odpoczywaj .PAWELKU Dobrze że jesteś. Bez Ciebie świat byłby koslawy..Miłego dobrego odpoczynku .Do zobaczenia ..Sciskam.Alutka.

 2. Pięknego wypoczynku, tak trzeba czasem odejść od komputera i zająć się sobą, realnym życiem,. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,.. <3 🙂

  • Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU…Życzę Tobie i Twoim najbliższym, zdrowia, szczęścia ,Błogosławieństwa Bożego w przyszłym roku 2017..

 3. Pawełku.!!!
  Trudno schodzi się z drogi na którą łatwo się weszło,gdyż moje zamiary były podobne.Czasem trzeba postawić kropkę,odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.Życzę wszystkiego co dobre,szczere i miłe drugiemu.Szczęśliwego Nowego Roku.

 4. Dziękuję Paweł za piękne słowa odpocznij i wracaj. ….Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i twojej rodziny. …pa

 5. Miłego odpoczynku Pawle i szybkiego powrotu do Nas… życze Ci zdrowia i spełnienia marzeń w Nadchodzącym 2017 roku..do zobaczenia za rok …:)
  Dana

 6. Dziękuję Pawle za ciepło ,które dawałeś i zachętę do życia w trudnych chwilach. Za twoją radość i optymizm. Życzę Ci abyś ten czas bardzo miło spędził. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2017.

 7. Smutno będzie bez Ciebie Panie Pawle ; ale życzę Ci dużo wytrwałości w nadchodzącym Nowym Roku. I wszystkiego dobrego dla całej Twojej rodziny

 8. Have a very good rest and come back healthy and strong to continue your work. Thank your for your wonderful stories. Happy New year!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.