Powieść mojego przyjaciela

Książkę Pawła Cwynara przeczytałem w jedną noc, ale poruszone w niej wątki będą do mnie wracały pewnie przez następne pół roku. Jest o czym pomyśleć. Książka, która zawiera wiele mądrości życiowych o przyjaźni, miłości, cierpieniu, bogactwie materialnym i duchowym, błędach i ich naprawianiu, to przecież jest codzienność każdego z nas.

Powieść ma doskonałą narrację, bohaterowie nie różnią się niczym szczególnym od nas, ale cała jej aura dała mi siłę na kilka miesięcy. Warto być sobą, warto kochać, warto trwać w nadziei i wierze, że dobre życie ma sens.

Kochani, z całego serca polecam tę powieść. Znam Pawła od kilku lat. Już same jego dzieje, los człowieka, który w swoim życiu przemierzył piękne i tragiczne miejsca naszego świata, świadczy o tym, że stworzył dzieło wysokich lotów. Gdy zaczniecie czytać, będziecie starali się przedrzeć jak najszybciej do końca. A napięcie trzyma nas do ostatniej strony. Natomiast cenne mądrości życiowe jak znaczki w klaserze, jak przepisy w książce kucharskiej… czyta się i budzi do myślenia.

Ja kupiłem tę książkę w tej księgarni http://www.gandalf.com.pl/b/wysluchaj-mnie-prosze/

Ale można ją nabyć w wielu księgarniach internetowych. Znam Was, Wasze potrzeby… wiem, że ta powieść jest właśnie dla Was.

3 komentarze do “Powieść mojego przyjaciela

  1. Po przeczytaniu jej jesteśmy bogatsi o przeżycia, których, na co dzień nie sposób nam doświadczyć nie uczestnicząc w nich osobiście.. Dziekuję Ci pięknie Pawełku za mądrosci życiowe które mogę sobie udostępiać , milutko pozdrawiam 🙂

  2. Szkoda , że książki nie można dostać w wersji elektronicznej ale tak czy owak kupie (nie lubię jak książki kurzą się na pólkach). Fragment powieści Pawła C., który przeczytałam tylko utwierdził mnie w przekonaniu , że warto. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.