8 komentarzy do “ŻYCZENIA NA NOWY ROK

 1. Życzę Tobię Nowego Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu. Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech. ♥DZIEKUJE -TYLKO DOBRYCH ZYCZLIWYCH LUDZI TOBIE I SOBIE ZYCZE NA TEN 2018 ROK ….

 2. Pawelku .Pieknego zycia i dobrych ludzi wokol.Jestes pieknym czlowiekiem .NA TEN NOWY ROK ZYCZE CI;ZDROWIA i MILOSCI .SZCZESLIWEGO DOBREGO NOWEGO ROKU 2018 !!!!!dla Ciebie i Najblizszych ..

 3. Człowiek ma bystre oczy, aby mógł
  zauważyć drugiego człowieka, Ma
  również uszy, a zeby usłyszeć każdy
  ludzki szept, Nogi, aby móc pójść do
  przyjaciela, Dłonie, aby je ku niemu
  wyciągnąć, ale ponadto ma również serce, które mu podpowiada, że ma drugiego człowieka kochać. Dziękuję za piękne życzenia

 4. Na ten Nowy Rok życzę nam wszystkim, aby zdrowie, uśmiech, spokój i radość ducha towarzyszyły nam każdego dnia. Starajmy się być szczęśliwymi, a za sobą zostawiać codzienne ślady mądrości, miłości, dobra i przyzwoitości.Dawajmy innym cząstkę siebie… tak bezinteresownie ku satysfakcji i ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie… bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem… ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie…Dziękuję Pawełku za cudne życzenia ….Oby te piękne życzenia nam się spełniły.

 5. Och… cudne życzenia… piękniejszych nie napiszę 🙂 wiary, nadziei i miłości Pawełku, wiwat, wiwat Nowy Rok !!! Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.