MENU...
Facebook

Energise

Jeżeli o biustonoszu można powiedzieć, że jest profesjonalny to z całą pewnością będzie to Energise, sportowy stanik dla największych wyzwań i rozmiarów. Zarówno materiały jak i konstrukcja wymagały zaawansowanej technologii.

Wszystko po to, by podczas wykonywania ruchów zapewnić piersiom maksymalne ale komfortowe podtrzymanie i stabilizację, elastyczność a także odpowiednie odprowadzanie wilgoci.

Biustonosz sportowy musi być wygodny, dlatego:

Miseczki mają specjalną 4-częściową konstrukcję i posiadają boczny panel zapewniający dodatkowe wsparcie biustu

Konstrukcja powstała z wykorzystaniem technologii non-compression, dzięki czemu zapewniono odpowiedni kształt i stabilizację biustu a jednocześnie piersi zostały od siebie odseparowane (nie ocierają się o siebie, co podczas intensywnego lub długotrwałego treningu może powodować dyskomfort, ból a nawet otarcia

Materiały wykorzystują technologię FERAN ICE, która odpowiada za tzw. oddychanie materiału, dzięki czemu się nie przegrzewamy a materiał pozostaje maksymalnie długo suchy

Ramiączka posiadają możliwość spięcia na plecach, co zapobiega ich zsuwaniu się i wpływa pozytywnie na stabilność biustu (podskoki, bieganie, jazda konna)

Stanik dostępny jest w rozmiarze do miseczki O (brytyjskie K).