MENU...
Facebook

No Boundaries - nowa kampania marki Elomi

No Boundaries - nowa kampania marki Elomi

Elomi rozpoczyna nową, ekscytującą kampanię społeczną pod tytułem No Boundaries, która trwać będzie od marca do czerwca. No Boundaries składa się z serii filmów i prezentuje 10 wyjątkowych kobiet, które mówią otwarcie i szczerze na ważne tematy. Opowiadają one osobiste historie z czasów, gdy same przekraczały granice. O tym, jak były odważne i nieustraszone.

Kampanię Elomi rozpoczyna niezwykle inspirująca Grace Victory. Matka, kobieta po problemach zdrowotnych, felietonistka Happiful Magazine i ambasadorka Mind Charity. Grace wykazała się czystą determinacją i ciężką pracą we wszystkich aspektach swojego życia. Grace zapadła w śpiączkę z powodu Covid-19. W No Boundaries dzieli się swoją historią wyzdrowienia i pragnieniem powrotu do zdrowia dla swojego syna.

-

Wierzymy, że społeczność Elomi będzie czerpać inspirację z tych emocjonalnych historii, które przedstawiają ograniczenia i wyzwania spotykane przez kobiety na swojej drodze. Liczymy, że ta seria zachęci do rozmów i udowodni, że marka wspiera i rozumie swoją społeczność nie tylko odpowiednio dopasowana bielizną ale także rozumiejąc problemy i oczekiwania kobiet.

Wszystkie odcinki i zwiastuny No Boundaries będą udostępniane na stronach społecznościowych Elomi: Instagram oraz Facebook