MENU...
Facebook

Wejdź na wyższy poziom ćwiczeń

Elomi ma misję, aby wszystkie kobiety mogły cieszyć się aktywnością fizyczną oferując kobietom profesjonalny biustonosz sportowy. Jest on niezbędny do tego, aby poczuć się pewną siebie i swoich możliwości podczas treningu. Biustonosz sportowy Biustonosz Elomi Energise pozwoli Ci przenieść każdy trening na wyższy poziom - bez względu na to, czy trenujesz na siłowni, w parku, na boisku lub w domu. 

Twoja odzież sportowa nie powinna Cię zawieść. Musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom po to, abyś mogła mierzyć wyżej. Tylko Ty jesteś swoim jedynym ograniczeniem, ponieważ to Ty nadajesz tempo. Masz siłę, by wznieść się na nowe wyżyny. Nie ma żadnych zasad - bierz, co Twoje. 

Pomyśl o Energise jak o swoim partnerze do ćwiczeń. Unikalna technologia bezuciskowa sprawia, że Energise jest bezkonkurencyjny w aktywnym wspieraniu większych biustów. Czteroczęściowa miseczka zapewnia rozdzielenie biustu i wymodelowanie sylwetki, pomagając Ci osiągnąć swoje cele.

  • Bezuciskowa konstrukcja zapewnia wsparcie dla biustu
  • Czterodzielna miseczka z bocznym panelem podtrzymującym dla zachowania kształtu i uniesienia
  • Tkanina odprowadza wilgoć, zapewniając chłód i poczucie suchości
  • Opcja spięcia ramiączek na plecach
  • Biustonosz dostępny do miseczki O

Energise
Tabela rozmiarów - Energise

Energise oferuje dwa fasony biustonosza: EL8041 oraz EL8042. To bardzo podobne konstrukcje, które różnią się materiałem, z którego uszyte są miseczki. Konstrukcja EL8042 oferuje cieńszy materiał na miękkich miseczkach. Materiał jest zwykle kolorowy, drukowany oryginalnym wzorem. Fason EL8041 oferuje bardziej sztywną formę miękkich miseczek, kolory są gładkie, bazowe (biały, czarny, beż).

EL8041
Energise - EL8041

EL8041
Energise - EL8041

Nie ważne, jaki rozmiar nosisz. Bądź odważna, bądź wyrazista, ciesz się dopasowaniem oraz wygodą - postaw sobie cele i żyj bez ograniczeń. Elomi wspiera Cię we wszystkim, na co tylko się odważysz.  

-