MENU...
Facebook

Brianna

Brianna

W maju pojawił się bestseller w nowej odsłonie kolorystycznej, w ciemniejszym różu. Brianna to niezwykle popularna kolekcja, w której do wyboru mamy dwie sprawdzone konstrukcje.

Biustonosz z fiszbiną typu plunge charakteryzuje się widocznymi na pierwszy rzut oka ozdobnymi paseczkami i kwiatową koronką, która rozciąga się na tiulowej miseczce. Nisko osadzony mostek daje efekt plunge bez push up'u. Trzy-częściowe miseczki oraz panel boczny pozwala uzyskać kształt wysunięty do przodu, dobre uniesienie i rozdzielenie. Kolejny model, również z fiszbiną, ma usztywnioną miseczką. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić uniesienie i zaokrąglony kształt dzięki lekkiej konstrukcji miseczki wyściełanej pianką. 

Brianna może Was także zachwycić w elektryzującym kolorze Cayenne. Dla kochających klasykę oczywiście dwa bazowe kolory: biały i czarny


Idealnie dopasowaną kolekcją, która świetnie uzupełnia różową ofertę Elomi jest model Bojou. Biustonosz UW Moulded T-shirt z niskim łączeniem miseczek zapewnia gładki, zaokrąglony kształt, i świetnie eksponuje biust, bez push-up. Do biustonosza Bijou można dopasować majtki z kolekcji Brianna Ash Rose (różowy).