MENU...
Facebook

Sport

Czy bielizna sportowa tak naprawdę jest mi potrzebna? A czy chcesz czuć się swobodnie i komfortowo podczas treningu? Czy chcesz mieć pewność, że Twój biust i Ty jesteście bezpieczne? TAK to odpowiedź na każde z tych pytań. Za każdym z tych TAK stoją doświadczenie, badania, wiedza i zaangażowanie.  Biustonosz sportowy Energise pozwoli Ci cieszyć się każdą minutą Twojego treningu. Dzięki unikalnej konstrukcji podtrzymuje biust, minimalizuje jego mimowolne ruchy podczas skakania, rozdziela piersi i zapewnia Ci pełną swobodę ruchów podczas wykonywanych ćwiczeń. 

Ogromny plus za oddychającą, odprowadzającą wilgoć tkaninę. Biustonosz jest odpowiednio wykrojony pod pachami, aby żadne ćwiczenie nie sprawiało Ci problemu. Opcja spięcia ramiączek pełni nie tylko funkcję wizualną (chowa ramiączka w koszulkach typu bokserka). Ten umiejscowiony na ramiączku haczyk zapewnia dodatkowe wsparcie i poczucie, że Twój biustonosz będzie troszczył się o Twoje piersi aż do ostatniej minuty treningu.  

W ofercie do wyboru wiele kolorów:

Oferta rozmiarowa:

 85-105 D 80-105 E 80-100 F-H 75-100 I

70-100 J 70-95 K 70-90 L-M 75-85 N-O 

Biustonosz sportowy Elomi posiada fiszbiny i jest z tyłu zapinany na haftki. Ramiączka mają regulacje na całej swojej długości. Biustonosz jest odpowiednio zbudowany specjalnie po to, aby nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń biust pozostał na swoim miejscu. Zapytaj biustonosz o Energise w najbliższym salonie z bielizną.

-