MENU...
Facebook

Porozmawiajmy o samoakceptacji

Już dziś odwiedź kanały społecznościowe Elomi, aby zobaczyć zupełnie nową serię Elomi Voices. 

Facebook Elomi Instagram Elomi 

Elomi Voices to seria rozmów na ważne, kobiece tematy związane z nurtem body positive, Pierwszy z pięciu odcinków pt."Body Liberation: (Wyzwolenie ciała), przygląda się stereotypom dotyczącym "idealnych" standardów piękna w społeczeństwie. Mówi o naszych podróżach do samoakceptacji i możliwości poczucia się wolnym. Do prowadzącej Caralyn Mirand dołączyła influencerka, modelka, aktorka oraz redaktorka działu Wellness i mody w Marie Claire UK, Hayley Hasselfhoff. Drugim gościem jest modelka, influencerka i zwolenniczką body positivity, Kenni Powe. Obie te kobiety są orędowniczkami miłości do siebie, oraz pozytywnego nastawienia do własnego ciała. 

-


Elomi Voices powstała już w 2020 roku i jej celem było zjednoczenia swojej społeczności podczas globalnej pandemii. Elomi podzieliło się inspirującymi głosami swoich fanek, aby zachęcić do rozmów na ważne tematy. W pierwszej edycji Elomi Voices rozmawiano o granicach, reprezentowaniu siebie, związkach oraz karierze. 

W drugiej serii Elomi chce zaangażować więcej "głosów", więcej opinii i więcej pasji, niż wcześniej, zachowując przy tym poczucie autentyczności i prawdziwości. W tym sezonie, modelka, mistrzyni pewności siebie Caralyn Mirand Koch będzie gospodarzem serii.

Dla tych, którzy nie znają Caralyn, jest ona dobrze znana w społeczności Elomi i współpracowała z nimi przez wiele lat, stając się prawdziwą orędowniczką marki. Po latach współpracy z Elomi, Caralyn stała się niesamowitą pasjonatką odpowiedniego dopasowania bielizny, co doprowadziło ją do stworzenia Klubu Prawidłowo Dopasowanych Biustonoszy oraz Fit Tip Tuesdays na jej własnych profilach społecznościowych. 

Zapraszamy na Instagram oraz Facebook Elomi do obejrzenia pierwszego odcinka drugiej serii Elomi Voices.